KAŠTAN - JÍROVEC plus 60 cps

Kód: 391
Neohodnoceno
Značka: Naturvita
155 Kč

Kaštan - Jírovec maďal pomáhá udržovat správnou cirkulaci krve, příznivě působí na cévy a kapiláry, potlačuje pocit "těžkých nohou", napomáhá výživě a čistícím procesům v kůži, podporuje pohyblivost a pružnost kloubů, zvyšuje odolnost organismu v nepříznivých okolních podmínkách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

KAŠTAN JÍROVEC plus - Doplněk stravy potlačuje pocit těžkých nohou. Obsahuje extrakt z Jírovce maďalu, Vitamin C a bioflavonoidy z citrusových plodů.

  • Kaštan - Jírovec maďal pomáhá udržovat správnou cirkulaci krve, příznivě působí na cévy a kapiláry, potlačuje pocit "těžkých nohou", napomáhá výživě a čistícím procesům v kůži, podporuje pohyblivost a pružnost kloubů, zvyšuje odolnost organismu v nepříznivých okolních podmínkách.
  • Vitamín C ve formě askorbátu vápenatého je neutrální formou vitaminu C, která je šetrnější k žaludeční sliznici a je lépe absorbována tělními buňkami, přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, chrupavek, kostí, dásní a zubů.
  • Bioflavonoidy z citrusových plodů s obsahem hesperidinu vhodně doplňují recepturu.
Obsah účinných látek v 1 kapsli
Kaštan - Jírovec maďal extrakt 250 mg
Vitamín C 60 mg
Bioflavonoidy z citrusových plodů 50 mg

Doporučené dávkování

2x denně 1 kapsle.

Upozornění

Výrobek není určen pro děti do 12 let.

Balení

60 kapslí

Další upozornění

Přípravek KAŠTAN JÍROVEC plus 60 kapslí Naturvita je registrovaný jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.