VÁPNÍK Z MOŘE + vitamín D3

Kód: 364
Neohodnoceno
Značka: Naturvita
75 Kč

Unikátní multiminerální komplex Aquamin je získáván z mořských řas rodu Lithiothamnion, které se usazují na dně neznečištěného oceánu u západního irského pobřeží. Obsahuje vápník, hořčík, jód a celou řadu minerálů cenných pro lidský organismus. Předností přípravku je velmi dobrá vstřebatelnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aquamin - multiminerální komplex získaný z mořských řas Lithiothamnion, stearan hořečnatý a mikrokrystalická celulóza, vitamín D3.
Multiminerální komplex Aquamin je získáván z mořských řas rodu Lithiothamnion, které se usazují na dně neznečištěného oceánu u západního irského pobřeží. Obsahuje vápník, hořčík, jód a celou řadu minerálů cenných pro lidský organismus. Předností přípravku je velmi dobrá vstřebatelnost.

Denní potřeba vápníku u dospělé osoby činí asi 800 – 1000 mg, těhotné a kojící ženy již potřebují vápníku více (1200 – 1400 mg denně). Část uvedené potřeby je kryta z potravy, zejména z mléka a zeleniny.

Výrobek neobsahuje lepek, konzervační látky, syntetická barviva ani aromata.

Složení jedné tablety: vápník 150 mg , hořčík 12 mg, jód 9 µg , vitamín D3 2,5 µg

Dávkování

Dospělí a děti od 12 let 2 tablety denně, děti od 3 do 12 let 1 tabletu denně.
Výrobek není určen pro děti do 3 let.

Balení

60 tablet

 

Další upozornění

Přípravek Vápník z moře + Vitamín D3 60 tablet Naturvita je registrovaný jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.