Céčko Imunita PLUS (60 + 6 kapslí)

Kód: 430
Neohodnoceno
189 Kč

Vitamin C 500 mg • Zinek 5 mg Díky technologii postupného uvolňování se vitamin C uvolňuje do těla plynule až 12 hodin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitamin C patří z hlediska lidského zdraví mezi nejdůležitější vitaminy. Odhaduje se, že v celkové spotřebě vitaminů u člověka představuje vitamin C až 80 %. Člověk je odkázán na příjem vitaminu C z potravy, nedokáže si ho totiž sám vytvořit.

Patří mezi vitaminy rozpustné ve vodě a v organismu plní řadu úloh. Je důležitý pro zdraví kostí, zubů, chrupavek, vaziv, cév a dásní, neboť přispívá k tvorbě kolagenu, který je jejich základní součástí. Zásadní je pro správné fungování imunitního systému.

Zvýšená spotřeba vitaminu C nastává při vyšším zatížení organismu nepříznivými vlivy okolí, při stresu, zvýšené tělesné námaze atd. Zvýšenou spotřebu vitaminu C mají zejména kuřáci, těhotné a kojící ženy či lidé žijící ve znečištěném prostředí.

Výživová složka V 1 kapsli % RVH
Vitamin C

500 mg

625

Zinek

5 mg

50

% RVH – referenční výživová hodnota denního příjmu u dospělých

Složení:

Kyselina askorbová, obal kapsle (želatina, glycerol), protispékavé látky (mikrokrystalická celulóza, hydroxypropylmethylcelulóza), oxid zinečnatý, potahovací látka (ethylcelulóza), barvivo (oxid železitý).

Dávkování:

Dospělí a dospívající mládež 1 kapsle denně. Děti 10 –15 let 1 kapsle obden. Děti 3 –10 let 1 kapsle 2× týdně.

Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let. Skladujte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte v suchu při teplotě 10–25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Výrobek je bez cukru, bez lepku a bez laktózy.

Balení: 60 + 6 kapslí

Výrobce:
Ve spolupráci s:
Cemio Switzerland AG Bellerivestrasse 17
CH-8008 Zurich

Switzerland

Vyrábí:
Cemio Switzerland, s.r.o.
Veverkova 1343/1, Pražské Předměstí,
500 02 Hradec Králové
Česká republika