Kompresní podkolenky ROYAL BAY® Therapy

Kód: 660/S N 660/S N2 660/M N 660/M N2 660/L N 660/L N2 660/S L 660/S L2 660/M L 660/M L2 660/L L 660/L L2 Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: Aries
990 Kč
velikost
Barva

Zdravotní kompresní podkolenky se sportovním designem ROYAL BAY® Therapy jsou vyrobeny s odstupňovanou kompresí plně odpovídající 2. kompresní třídě (CCL2 - 23 - 32mmHg). Podkolenky jsou určeny aktivním sportovcům, kteří mají potíže s křečovými žílami či oběhovým systémem. Působí terapeuticky na krevní oběh dolních končetin, proti otékání nohou a vzniku edémů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podkolenky jsou vyrobeny se speciální zdravotní kompresí odpovídající 2. kompresní třídě (CCL2 -  23 - 32mmHg). Jedná se o výkonnostní sportovní produkt. Podkolenka je určena aktivním sportovcům, kteří již mají potíže s křečovými žílami. Její největší přidanou hodnotou je prevence cestovní trombózy, prevence chronických žilních onemocnění a varikóze. Dále stabilizuje krevní oběh dolních končetin, působí proti otékání nohou a vzniku edémů.

Používat je mohou i zdraví sportovci. Podkolenky ROYAL BAY® Therapy Vás podpoří při sportovním výkonu a napomohou zkrácení regenerace svalů.

Na lýtkové části jsou podkolenky doplněny reflexními prvky, které přispívají k lepší viditelnosti a bezpečnosti sportovce za šera či špatného počasí.  Zdravotní podkolenky ROYAL BAY® Therapy jsou anatomicky tvarované, jsou vyráběny z příjemného mikrovlákna a dvojitě ovíjené Lycry. Voňavá antimikrobiální úprava Sanitized® Silver působící proti množení mikroorganismů a vzniku nepříjemného pachu.

Další benefity podkolenek ROYAL BAY® Therapy:

  • Masáž chodidla a tlumení nárazů 
  • Absorpce otřesů 
  • Odvádění vlhkosti (DeoSoft)
Při výběru velikosti věnujte pozornost měření potřebných parametrů, aby byla zachována správná funkce podkolenky. Doporučujeme provádět měření ráno, během dne mohou nohy otékat. Potřebnými parametry jsou: obvod nohy pod kolenem v nejužším místě (= obvod „d“), obvod nohy těsně nad kotníkem (=obvod „b“) a vzdálenost od podložky těšně pod koleno (= délka „A-D“