Kompresní lýtkový návlek ROYAL BAY® Extreme RACE

Kód: 696/999 696/S - 696/S -2 696/1000 696/M - 696/M -2 696/1001 696/L - 696/L -2 696/1002 696/XL 696/XL2 Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: Aries
990 Kč
velikost
Barva

ROYAL BAY® Extreme RACE lýtkové návleky jsou navrženy tak, aby komprese byla cílena přímo na lýtkový sval, a sportovci tak poskytla jeho maximální podporu. Kompresní lýtkový návlek zajišťuje lepší žilní návratnost a cirkulaci krve. Tím urychluje odplavování kyseliny mléčné ze svalu a oddaluje nástup únavy a bolestivosti svalů při výkonu a napomáhá rychlejší regeneraci po něm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Návleky jsou navrženy tak, aby komprese byla cílena na oblast lýtkového svalu a sportovci poskytla jeho maximální podporu. Kompresní lýtkový návlek zajišťuje lepší žilní návratnost a cirkulaci krve. Tím urychluje odplavování kyseliny mléčné ze svalu a oddaluje nástup únavy a bolestivosti svalů. I přes velmi silnou kompresi (VERY STRONG) se tento produkt snadno obléká.

Pro správný výběr lýtkového návleku je obvod svalu zcela zásadní parametr výběru. Obvod svalu se měří v jeho nejširším místě.

Materiál:
75 % PAD NYLON / 25 % elastan LYCRA®

Vysoký podíl polyamidového mikrovlákna dává produktu jeho pevnost a zajišťuje další funkční vlastnosti. Dvojitě ovíjené elastické vlákno zase zajišťuje především kompresní vlastnosti produktu. Specifické vlastnosti tohoto produktu jsou dále tvořeny stylem pletení.

Údržba:Údržba kompresních produktů ROYAL BAY

Perte pouze v ruce. Výrobek nebělte. Výrobek se nesmí žehlit. Výrobek chemicky nečistěte. Výrobek se nesmí sušit v bubnové sušičce. Nepoužívejte k praní výrobku aviváž.

 

Omezená stálost barev.Omezená stálost barev.