Biomechanické stélky dětské Hanák STANDARD DUO

Kód: 780/21 780/22 780/23 780/24 780/25 780/26 780/27 780/28 780/29 780/30 780/31 780/32 780/33 780/34 780/19 780/20 Zvolte variantu
Neohodnoceno
331 Kč
velikost

Biomechanické aktivní stélky dětské Standard Duo s uhlíkem a membránou. Doba dodání je 1 až 2 týdny!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stélky se dají vložit do 90% uzavřené komerční obuvi po odstranění původní stélky (vložky) z obuvi.

Stélky Hanák svým tvarováním a konstrukcí zajišťují zdravé chodidlo. Prohlubeň stélky v místě palcového kloubu a snížení v patní části chodidla je zásadní pro celou funkci chodidla. Jen tak se využije dokonalé rigidní páky palce a prstů, dané nám přírodou. Šlachy od palce a prstů vypínají vazy podélné a příčné klenby a vazy kotníku, lýtkové a holenní kosti. Tím dochází ke zpevnění kotníku a postupné vertikalizaci. Je zajištěn oboustranný rovnoměrný tah od palce až ke kolenu.

Stélka se skládá ze šesti vrstev: perforovaná přírodní useň, uhlíkové vrstvy, membrána, dvě vrstvy přírodního korku.

Stélka má dvě vrstvy přírodního korku. Jedna vrstva vytváří tepelný můstek mezi podešví a stélkou, druhá vrstva mezi chodidlem a stélkou.

Tím zamezíme vzniku rosného bodu mezi chodidlem nohy a podešví. Pokud se sníží teplota plosky nohy pod 22 °C, dochází v těle k nežádoucím biochemickým procesům.

Uhlík má vlastnosti antipachové, antibakteriální, protiplísňové. a tím vytvoří v obuvi hygienické prostředí.

Uhlík je základním prvkem všeho živého na Zemi, vytváří v těle řetězce. Jeho úkolem je zamezit předávání valenčních elektronů mezi ostatními prvky, aby v těle nedocházelo k nežádoucím biochemickým procesům.

Dnes budeme moci pochopit, kdy při nedostatku uhlíku a snížené teploty plosky chodidla nohy docházelo k jakým biochemickým procesům. Vlhkost a teplota v obuvi vytváří příznivé prostředí pro růst plísní. Stélka a obuv s uhlíkem nám toto prostředí změní a aktivně zamezují růstu plísní.

Je vhodná především pro diabetické chodidlo, které je náchylnější ke vzniku gangrény. Dále je vhodná pro lidi s bércovými vředy. Člověk s touto nemocí si sice vyčistí ránu, sterilně ováže, obuje čisté ponožky, ale obuje si obuv, kde jsou spory plísní a během krátké doby se plíseň opět dostává k ráně. Tato obuv a stélka s uhlíkem omezuje tvorbu plísní pod nehty.